Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem Divertron X 1200 M

21 146 

Popis

Automatická domácí vodárna DIVERTRON x 1200M se skládá z ponorného čerpadla se zabudovanou elektronikou, která automaticky zapíná a vypíná čerpadlo a také zajišťuje ochranu před chodem na sucho. Funguje bez potřeby tlakové nádoby a tlakového spínače. Obsahuje dvojitou mechanickou ucpávku v olejové náplni.
Automatická domácí vodárna DIVERTRON x 1200M pracuje s nasáváním shora pomocí plováku.
Pokud na dně nádrže, ze které potřebujete čerpat vodu jsou nečistoty, nebo z jiného důvodu chcete čerpat vodu z horní části nádrže nebo studny, pak můžete použít Automatickou domácí vodárnu DIVERTRON x 1200M.
Využití Domácí vodárny DIVERTON:

zásobování rodinných domů, chat a menších objektů pitnou nebo užitkovou vodou bez mechanických a abrazivních nečistot
všude, kde je požadováno nekolísání tlaku v průběhu odběru vody. závlahové systémy
při využití vody pro toalety doporučujeme kdekoli do systému nainstalovat vyrovnávací tlakovou nádobu o objemu
8 až 15 litrů, která omezí počet spínání při velmi malých odběrech vody
max. teplota čerpané vody 35 °C
max. hloubka ponoru 15 metrů

Výhody domácí vodárny DIVERTRON:

obsahuje řídící jednotku spínající při poklesu tlaku, při zahájení odběru vody a vypínající při ukončení průtoku
má zabudovanou ochranu proti chodu na sucho
zabudovaná zpětná klapka vybavená magnetickým senzorem, který zabraňuje samočinnému spínání čerpadla v případě nedovření klapky (např. při zanesení nečistotami)
tepelná pojistka chrání vinutí elektromotoru v případě zablokování rotoru, nárůstu mechanického zatížení nebo při častém zapínání čerpadla. Po vychladnutí vinutí, tepelná ochrana znovu sepne

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem Divertron X 1200 M je 21146 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem Divertron X 1200 M si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22608.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem DAB - V této kategorii naleznete kompletní řešení pro automatickou domácí vodárnu s ponorným čerpadlem od renomované značky DAB. Tyto vodárny jsou ideálním řešením pro zásobování domácností čistou a kvalitní vodou z vlastního zdroje. V našem e-shopu najdete široký výběr vodárenských setů různých výkonů, které jsou vhodné pro různé typy objektů. Vyberte… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem Divertron 1200, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem Divertron 1000