Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s PC-16+redukční ventil

8 054 

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s PC-16 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Aby tato automatická domácí vodárna fungovala spolehlivě, tak v tomto setu musí být před řídící jednotku použitý redukční ventil, který by měl být nastaven na max. tlak 6bar. Redukční ventil na vodu 1" je součástí balení.
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné 3 "(troj palcové, průměr je 74mm) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,75 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou možností použití.
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,75 je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a všestranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,75 je hlavně v jeho rozměrech. Toto úzké čerpadlo lze použít do vrtů a i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,75 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že toto ponorné čerpadlo je vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých, nových studní a vrtů. protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých-nových vrtech ještě nacházejí.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu na kontrolu běhu čerpadla, zajišťuje funkci tlakového spínače a nebo tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích, jinak řečeno i povrchových čerpadel. V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídící jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem zabezpečuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením ke kterému by mohlo dojít.
Řídící jednotka PC-16 se opětovně, bez manuálního zásahu pokouší čerpadlo spustit – pokud voda stále není k dispozici PC-16 čerpadlo vypne. Daný cyklus se může opakovat i několikrát denně, což může být výhodou při automatickém zavlažování.
Řídící jednotku PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr před daný přístroj.
Výhody produktu:

automatický restart suchoběhu
použitelnost s čerpadly, tedy jako automat
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Poté se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření ventilu, také při samorestartu suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu může být instalovaná v jakémkoliv bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutné zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:

Napájení 230V
Max.proud 10A; 1,3kW
Max.přípustný tlak 10bar
Max.teplota kapaliny 55 ° C
Přípojky: vstu / výstup G 1 "
1m kabel se zástrčkou k připojení do el.sítě
Zástrčka pro připojení čerpadla

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s PC-16 obsahuje:

Ponorné čerpadlo SQIBO-0,75
Řídící jednotka PC-16
Redukční ventil na vodu 1"
Závěsné zařízení v délce kabelu
Připojovací set k ponorným čerpadlům
Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s PC-16+redukční ventil je 8054 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s PC-16+redukční ventil si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40979.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO - Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem PRODO je ideální řešení pro ty, kteří chtějí mít vlastní zdroj vody bez nutnosti připojení k vodovodu. Tato kategorie nabízí široký výběr vodáren s různou kapacitou a výkonem, které umožňují snadné a spolehlivé zásobování domácnosti pitnou vodou. Všechny vodárny jsou vybaveny moderními technologiemi, které… Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s PC-16, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,55 s PC-16+redukční ventil, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 24 s PC-13+redukční ventil – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50 s PC-16+redukční ventil