Brio SK-13 s manometrem

1 344 

Popis

Presscontrol SK-13, ochrana běhu čerpadla na sucho slouží pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s 1 fázovým motorem. Zařízení je možno instalovat se samonasávacím stacionárním čerpadlem i s čerpadlem ponorným, které vyhovuje technickým parametrům Presscontrolu.

Použití Presscontrol Sk-13:
Zařízení Presscontrol SK-13, ochrana čerpadla proti běhu na sucho obsahuje indikátor běhu čerpadla nasucho (naprázdno). V případě, že dojde k situací, že čerpadlo nemá vodu a běží nasucho, Presscontrol čerpadlo po cca. 10 sekundách vypne a rozsvítí se poruchová kontrolka na ovládacím panelu.

Jako BRIO SK-13 pracuje?
BRIO SK-13, ochrana čerpadla proti běhu na sucho automatický zapíná a vypíná čerpadlo v případě poklesu tlaku a zastavení prietoku.Okrem toho BRIO SK-13 zastaví čerpadlo, když v systému chybí voda, čímž ho ochrání před poškozením během práce na sucho. U zařízení BRIO SK-13 není možné nastavování hodnoty tlaku vypínání, proto se čerpadlo v pracovních podmínkách bude vypínat po dosažení maximálních parametrů (tlaku) čerpadla.
Vhodnou alternativou se samorestartem, bez nutnosti manuálního stáčení tlačítka RESET je: řídící jednotka PC-16
TECHNICKÉ ÚDAJE:
 napájení 230 V
 jmenovitý kmitočet 50/60 Hz
 maximální proud 12 A
 rozsah regulace tlaku zapínání 1 – 3 bar
 max. přípustný tlak 10 bar
 max. teplota tekutiny 55 oC
 max. průtok 2,66 l / s: 160 l / min: 9,6m3 / h
 průměr přípojných čepů 1 "
 stupeň ochrany IP 65

Časté otázky

Cena za Brio SK-13 s manometrem je 1344 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Brio SK-13 s manometrem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1698.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ovládací jednotky Omnigena - V této kategorii najdete široký výběr ovládacích jednotek značky Omnigena, které jsou určeny pro řízení čerpadel a dalších zařízení v oblasti vodního hospodářství. Tyto kvalitní a spolehlivé ovládací jednotky vám umožní snadno ovládat a monitorovat vaše zařízení, a to včetně možnosti nastavení různých parametrů a funkcí. Vyberte si z naší…