Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1

2 330 

Popis

Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 je určeno pro odvádění kondenzátu, chlazení, topení a klimatizační systémy. Čerpadlo je plně automatické a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Čerpadlo CONIBO 1 má automatickou ochranu proti přetečení. Po naplnění kondenzu se čerpadlo automaticky spustí a odčerpá kondenz přes hadičku dlouhou 6m, která je součástí balení.
Technické parametry:

Objem nádrže:
    1,9 l

Délka hadice:
    6 m

Připojení potrubí:
    3/8 "

Výška zdvihu: 
    4,5 m

Kapacita dodávky: 
    5,5 l / min.

Výkon: 
    (230V) 80W

Maximální teplota:
    50°C

Povoleno PH:
    2,5-10

Časté otázky

Cena za Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 je 2330 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39277.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přečerpávací kanalizační šachty IBO - V této kategorii najdete široký výběr přečerpávacích kanalizačních šachet značky IBO. Tyto šachty jsou ideální pro přečerpávání odpadních vod, dešťové vody a dalších tekutin. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují veškeré potřebné normy a požadavky. Vyberte si tu správnou šachtu pro vaše potřeby a užijte si spolehlivost a bezpečnost. Podobné produkty: Přečerpávací stanice SANIBO 5, Přečerpávací stanice AQUASAN PRO s drtičem, Přečerpávací stanice SANIBO mini, Přečerpávací stanice SANIBO 4