Přečerpávací stanice SANIBO mini

4 253 

Popis

Přečerpávací stanice SANIBO Mini je určena k čerpání vody z van, umyvadel, sprchových vaniček, praček a myček nádobí, přičemž nesmí překročit maximální teplotu 45°C čerpané kapaliny.
Nedoporučuje se používat pro kuchyňské dřezy kvůli nedostatku drtiče v čerpací stanici.
Možnost připojení více zařízení současně, například. umyvadlo, kabina, bidet, atp.
Sada obsahuje:

čerpadlo 
příslušenství / uzávěry na nepoužité trysky
sada kovových krytů

Technické parametry:

Výška zdvihu:
    4 m

Kapacita dodávky:
    100 l / min.

Výkon:
    (230V) 300W

Maximální vzdálenost dodávky:
    65 m

Hmotnost:
    4,8 kg

Časté otázky

Cena za Přečerpávací stanice SANIBO mini je 4253 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Přečerpávací stanice SANIBO mini si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40073.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Přečerpávací kanalizační šachty IBO - V této kategorii najdete široký výběr přečerpávacích kanalizačních šachet značky IBO. Tyto šachty jsou ideální pro přečerpávání odpadních vod, dešťové vody a dalších tekutin. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují veškeré potřebné normy a požadavky. Vyberte si tu správnou šachtu pro vaše potřeby a užijte si spolehlivost a bezpečnost. Podobné produkty: Přečerpávací stanice SANIBO 4, Přečerpávací stanice SANIBO 5, Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1, Přečerpávací stanice AQUASAN PRO s drtičem