Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1"

1 999 

Popis

Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" je určen pro všechny typy vložek: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany, železo. Vložka pro zamezení tvorby vodního kamene může být v tomto případě použita pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není proto vhodná pro pitné účely.

Použití:

Filtrace a ošetření vody s neutrálním pH a pitné vody.
Domácí použití – filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití – před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické parametry:

Max. pracovní tlak:  8 (Bar)
Max. pracovní teplota:  45 (°C)
Velikost vložky:  20" (505 mm)
Připojovací závity:  G 1"
Výška obalu filtru:  577 (mm)
Nádoba filtru:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N

Cena filtru zahrnuje: obal filtru, klíč, držák na zeď, držák vložky a montážní šrouby. Balení neobsahuje filtrační vložku.

Časté otázky

Cena za Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" je 1999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38190.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 20" MASTER Atlas Filtri - Tato kategorie e-shopu nabízí vodní filtry 20" od značky MASTER Atlas Filtri, které jsou ideální pro čištění vody v domácnostech, firmách nebo průmyslových objektech. Tyto filtry dokážou odstranit nečistoty, písek, sedimenty, chlor a další nežádoucí látky z vody, aby byla čistá a zdravá. Vyberte si z naší široké nabídky vodních… Podobné produkty: 20" FILTER MASTER BB G6 / 4" TRANSPARENTNÍ, Filtr MASTER 20" obal, připojení 1"