Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1"

1 810 

Popis

Filtr SENIOR TRIO se používá se pro úpravu pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití vložek s označením SX. (Třístupňová filtrace)
Cena filtru zahrnuje: obal filtru, klíč, držák na zeď, držák vložky a montážní šrouby. Balení neobsahuje filtrační vložku.
Technické parametry:

Max. provozní tlak: 8 bar
Max./min. teplota vody: 45 ° C / 4 ° C
Nádoba filtru: PET
Hlava filtru: PP
O-kroužek: EPDM
Vstupní / výstupní závit: mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm: 325 x 336 x 107

Časté otázky

Cena za Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1" je 1810 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38184.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri - V kategorii Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri najdete široký výběr kvalitních vodních filtrů, které vám pomohou zajistit čistou a zdravou vodu. Tyto filtry jsou ideální pro domácnosti s více členy, kde je potřeba více vody denně. Díky použití moderních technologií od renomovaného výrobce Atlas Filtri si můžete být jisti,… Podobné produkty: Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1", Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1", Filtr SENIOR 10" MONO připojení 1"