Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1"

1 255 

Popis

Cena filtru zahrnuje a balení obsahuje: Klíč k filtru, držák na stěnu duo, vložky a šrouby.
Filtr je určen pro vložky: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany a vodní kámen.
Filtr SENIOR 10" DUO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není tedy vhodná pro pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Domácí použití: filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití: před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota: 45°C
Minimální teplota vody: 4ºC
Nádoba: PET
Hlava filtru: PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit: mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm: 233 x 122 x 107

Časté otázky

Cena za Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1" je 1255 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 16995.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri - V kategorii Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri najdete široký výběr kvalitních vodních filtrů, které vám pomohou zajistit čistou a zdravou vodu. Tyto filtry jsou ideální pro domácnosti s více členy, kde je potřeba více vody denně. Díky použití moderních technologií od renomovaného výrobce Atlas Filtri si můžete být jisti,… Podobné produkty: Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1", Filtr SENIOR 10" MONO připojení 1", Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1"