Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením

605 

Popis

Ochrana běhu na sucho SK-13 je vhodná pro samonasávací, povrchové čerpadla a pro velkou většinu ponorných čerpadel, včetně vřetenových ponorných čerpadel do výkonu 1,5kW.
Pro správné použití Ochrany běhu na sucho SK13 je potřebný minimální výstupní tlak z čerpadel 0,8 bar. Ochrana běhu na sucho SK13 se restartuje manuálně.
Výhody:

jednoduchá instalace v jakékoliv (horizontální nebo vertikální) poloze
chrání čerpadlo před poškozením
je vhodná i pro použití pro domácí vodárny s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem (min.spínací tlak 1,0 bar.)

Ochrana běhu na sucho SK13 je dodávána s kabely, s vidlicí a zásuvkou. Pracuje na základě kontroly tlaku na výstupu z čerpadla. Tlak nastavený z výroby a tlak při zapnutí: 0,7 bar (vyp.) 1,2 bar (zap.)
Přístroj – ochrana běhu na sucho SK13 vypne napájení, když zjistí nižší tlak v systému, jako je nastavený tlak. V případě, že tlak v systému překročí nastavený tlak, zařízení znovu zapne napájení. Ochranu běhu na sucho lze aplikovat nezávisle nebo může spolupracovat s jiným spínačem. Když pracuje s jiným spínačem, chrání čerpadlo před poklesem tlaku nebo poškozením způsobeným chodu nasucho. Ochrana běhu na sucho SK13 je vybavena tlačítkem RESET. Ochranu je nutné propojit kabely s čerpadlem.
Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1 "připojením obsahuje:

ochrana běhu na sucho SK13 s připojením (samice + samec)
spojovací armatura 3-cestná
teflonová páska

Časté otázky

Cena za Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením je 605 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39808.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ochrany běhu na sucho IBO - V této kategorii najdete širokou škálu produktů, které vám pomohou udržet vaše nohy suché během běhu. Nabízíme různé druhy ochran, jako jsou nepromokavé ponožky, běžecké kalhoty s ochrannou vrstvou, nebo speciální boty pro běhání v dešti. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí a ochranu při… Podobné produkty: Ochrana běhu na sucho SK13