Ochrana běhu na sucho SK13

564 

Popis

Ochrana běhu na sucho SK13 pracuje na základě kontroly tlaku na výstupu z čerpadla. Ochrana běhu na sucho SK13 je vhodná pro samonasávací, povrchové čerpadla a pro velkou většinu ponorných čerpadel, včetně vřetenových ponorných čerpadel do výkonu 1,5kW
Pro správné použití / fungování Ochrany běhu na sucho SK13 je potřebný minimální výstupní tlak z čerpadel 0,8 bar.Ochrana běhu na sucho SK13 se restartuje manuálně.
Výhodou Ochrany běhu na sucho SK13 je snadná instalace v jakékoliv (horizontální nebo vertikální) poloze. Ochrana běhu na sucho SK13 je dodávána s kabely s vidlicí a zásuvkou
Ochrana běhu na sucho SK13 chrání čerpadlo před poškozením. Je vhodná i pro použití pro domácí vodárny s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem (min.spínací tlak 1,0 bar.)
Tlak nastavený z výroby a tlak při zapnutí: 0,7 bar (vyp.) 1,2 bar (zap.)
Přístroj – ochrana běhu na sucho SK13 vypne napájení, když zjistí nižší tlak v systému, jako je nastavený tlak, v případě, že tlak v systému překročí nastavený tlak, zařízení znovu zapne napájení. Přístroj má 6 konektorů pro připojení napájení a 8 kontaktů s postříbřeným povrchem pro větší životnost.
Ochranu běhu na sucho lze aplikovat nezávisle nebo může spolupracovat s jiným spínačem. Když pracuje s jiným spínačem, chrání čerpadlo před poklesem tlaku nebo poškozením způsobeným chodu nasucho. Je vybavena tlačítkem RESET, poskytuje podmíněné / povinné připojení čerpadla.
Tlak může být regulován. Šroubování seřizovacího šroubu (šipka) zvyšuje nastavený tlak. Otáčením seřizovacího šroubu (šipka II) se sníží nastavený tlak.

Časté otázky

Cena za Ochrana běhu na sucho SK13 je 564 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ochrana běhu na sucho SK13 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39782.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ochrany běhu na sucho IBO - V této kategorii najdete širokou škálu produktů, které vám pomohou udržet vaše nohy suché během běhu. Nabízíme různé druhy ochran, jako jsou nepromokavé ponožky, běžecké kalhoty s ochrannou vrstvou, nebo speciální boty pro běhání v dešti. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí a ochranu při… Podobné produkty: Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením