Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-14 – RTS

5 349 

Popis

Ponorné čerpadlo 3,5" SCm 2-14 – RTS je úsporné vícestupňové ponorné čerpadlo vhodné pro zásobování rodinných domů i zavlažování.

Plášť, hřídel a rotor motoru jsou z nerezové oceli AISI 340
Díky malému průměru, vestavěnému kondenzátoru a 18m kabelu je připraveno k okamžitému použití.
Jednofázové modely čerpadla SCM mají tepelnou ochranu přímo na vinutí motoru.
Má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet. Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-14 – RTS je 5349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-14 – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39984.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3" STM 20 – RTS, Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33, Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50, Ponorné čerpadlo 2,5" STM 24 – RTS