Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55

3 724 

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,55 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití:
Je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,55 je možné hlavně díky jeho rozměrům.
Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,55 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, dokáže nasát a přečerpat i vodu s malým obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55 je 3724 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38292.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS, Ponorné čerpadlo 3" STM 28 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-14 – RTS, Ponorné čerpadlo 3" STM 20 – RTS

Vřetenová čerpadla - V kategorii Vřetenová čerpadla najdete široký výběr čerpadel pro přečerpávání tekutin. Tyto typy čerpadel jsou ideální pro přečerpávání čisté vody, ale také se používají pro přečerpávání olejů, kapalin s nízkou viskozitou a dalších tekutin. V našem e-shopu najdete vřetenová čerpadla od renomovaných výrobců s různými výkony a kapacitami. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,5-120-1,1 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50