Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700

2 825 

Popis

Ponorné 4" (čtyřpalcové) vřetenové čerpadlo DIPPER je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo DIPPER je určeno k čerpání pitné a užitkové vody a lze jej použít do vrtů od průměru 125mm. Je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Výborně se hodí také jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700 je 2825 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38882.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS, Ponorné čerpadlo 3Ti-27, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-18 – RTS, Ponorné čerpadlo 2,5" STM 31 – RTS

Vřetenová čerpadla - V kategorii Vřetenová čerpadla najdete široký výběr čerpadel pro přečerpávání tekutin. Tyto typy čerpadel jsou ideální pro přečerpávání čisté vody, ale také se používají pro přečerpávání olejů, kapalin s nízkou viskozitou a dalších tekutin. V našem e-shopu najdete vřetenová čerpadla od renomovaných výrobců s různými výkony a kapacitami. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37