Ponorné čerpadlo IBO SCM 3-25 – RTS

9 322 

Popis

Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 3-25 – RTS má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Toto čerpadlo s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné ke zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3,5" SCM 3-25 – RTS je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá, co je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 3-25 – RTS je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo IBO SCM 3-25 – RTS je 9322 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo IBO SCM 3-25 – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39012.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33, Ponorné čerpadlo 6SD 25/7 – RTS, Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-18, Ponorné čerpadlo 3" STM 20 – RTS