Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15

5 875 

Popis

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Použití:

do nových a čerstvých vrtů
do studní a nádrží
do vodojemů a sběrných šachet
vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí
pro domácí nebo průmyslové použití
zavlažování a postřikování vodou

Výhody:

Hydraulická část čerpadla IBO SDM 3-15 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Při použití čerpadla do nové / čerstvé studni nebo vrtu doporučujeme použít dezinfekci.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat se a vyčistit se.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 je 5875 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-15 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38663.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo SKM 200, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-14 – RTS, Ponorné čerpadlo 3 STM 16 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 3-18 / 400V – RTS