Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25

2 661 

Popis

Ponorné 3 "(třípalcové) vřetenové čerpadlo IBO 3 SCR – 0,25 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.Ponorné vřetenové čerpadlo IBO 3 SCR – 0,25 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a různorodé využití ponorného čerpadla IBO 3 SCR – 0,25 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít do vrtů a také do velmi úzkých vrtů.
Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo IBO 3 SCR – 0,25 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno odře a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění takzvaně celá mechanika, tedy celý set – vřeteno, rotor, stator. Jelikož daný set je v podstatě spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.
Toto ponorné čerpadlo je vřetenové, dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých/nových vrtech ještě nacházejí.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25 je 2661 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38563.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3" STM 28 – RTS, Ponorné čerpadlo 4SD 6-20 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-14 – RTS, Ponorné čerpadlo 3,5 "SC 2-14 400V – RTS

Vřetenová čerpadla - V kategorii Vřetenová čerpadla najdete široký výběr čerpadel pro přečerpávání tekutin. Tyto typy čerpadel jsou ideální pro přečerpávání čisté vody, ale také se používají pro přečerpávání olejů, kapalin s nízkou viskozitou a dalších tekutin. V našem e-shopu najdete vřetenová čerpadla od renomovaných výrobců s různými výkony a kapacitami. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo vretenové Omnigena EVJ 2,5-60-0,75 230V