Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37

3 428 

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová, průměr je 74mm) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,37 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití:
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,37 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,37 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů.
Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,37 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že toto ponorné čerpadlo je vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých a nových studní či vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Výhody pro uživatele:
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. 

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37 je 3428 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38294.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4SD 20-20 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 6-10 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 2,5" STM 24 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 10-17 / 400 V – RTS

Vřetenová čerpadla - V kategorii Vřetenová čerpadla najdete široký výběr čerpadel pro přečerpávání tekutin. Tyto typy čerpadel jsou ideální pro přečerpávání čisté vody, ale také se používají pro přečerpávání olejů, kapalin s nízkou viskozitou a dalších tekutin. V našem e-shopu najdete vřetenová čerpadla od renomovaných výrobců s různými výkony a kapacitami. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,8-50-0,55 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,5-120-1,1 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75, Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25