Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem

3 244 

Popis

Ponorné čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem je určeno k čerpání znečištěných vod, kalu splašky, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zaplavených sklepů.
IBO FURIATKA 370 s drtičem také najde uplatnění při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů jako jsou řeky, rybníky a bazény.
Maximální teplota čerpací kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.
Technické parametry:

výtlak čerpadla – 8 (m)
DN výtlaku – 5/4"- ( pro kalovou hadici o průměru 1")
maximální průtok čerpadla – 200 (l/min)
příkon elekt. motoru – 0,37 (kW)
napětí/kmitočet – 230/50 (V/Hz)
plovákový spínač – Ano
délka kabelu – 5,5 (m)

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem je 3244 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38971.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalové čerpadla s drtičem na žumpu a septik IBO - V této kategorii naleznete široký výběr kvalitních kalových čerpadel s drtičem na žumpu a septik od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla se snadno instalují a umožňují efektivní čerpání a drcení kalů a odpadních vod. Jsou ideální pro použití v domácnostech, chatách, rekreačních objektech a dalších místech, kde je potřeba spolehlivě… Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 1500 s hadicí 30m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo V 550 s hadicí 20m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo MAGNUM 4500 s hadicí 20m