Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1100 Professional

7 634 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1100 Professional  je určeno pro profesionální použití. 
Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1100 Professional  je navrženo tak, aby pracovalo v náročných podmínkách.
Čerpadla IBO PROFI mohou být použity na čerpání zaplavených místností, drenážních příkopů, výkopů, studní a kanalizačních šachet. Tato čerpadla se úspěšně používají i v čerpacích stanicích.
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou proti přetížení motoru.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1100 Professional je 7634 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1100 Professional si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38779.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo MAGNUM 3750, Ponorné drenážní čerpadlo IPC 550, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 750 INOX, Ponorné kalové čerpadlo WQX 1100