Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s rezacím nožom

5 629 

Popis

extra ⭐83.35

Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s řezacím nožem je určeno k čerpání znečištěných vod, kalu splašky, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zaplavených sklepů. Uplatnění také najde při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů jako jsou řeky, rybníky a bazény.
Maximální teplota čerpací kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.
Technické parametry:

Maximální kapacita:  300 l/min
Maximální výška zdvihu:  9 m
Výkon motoru:  1,1 kW
Napětí:  230V
Vybíjecí port:  2″/50 mm
Délka napájecího kabelu:  5,5 m
Maximální teplota vody:  35°C
Stupeň krytí:  IP68
Maximální hloubka ponoření [metry]:  10
Plovákový spínač:  Ano

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s rezacím nožom je 5629 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s rezacím nožom si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17487.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem Omnigena - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od značky Omnigena. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání kalové vody a jsou vybavena řezacím nožem, který snadno rozdrobí pevné částice vody. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem