Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem

6 175 

Katalogové číslo: 17460 Kategorie:

Popis

Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem je určeno k čerpání znečištěných vod, kalů, splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zaplavených sklepů. Uplatnění také najde při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů jako jsou řeky, rybníky a bazény.
Maximální teplota čerpací kapaliny je 35°C, maximální teplota okolí je 70°C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.
Technické parametry: 

Maximální kapacita: 380 l / min
Maximální výška zdvihu:  13 m
Příkon motoru:  1,3 kW
Napájeni:  230V
Výstupní otvor:  2"/ 50 mm
Délka kabelu:  5,5 m
Maximální teplota vody:  35°C
Stupeň krytí:  IP68
Maximální hloubka ponoru [metry]:  8
Plovákový spínač: Ano

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem je 6175 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17460.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem Omnigena - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od značky Omnigena. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání kalové vody a jsou vybavena řezacím nožem, který snadno rozdrobí pevné částice vody. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s rezacím nožom, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom