Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom

6 109 

Popis

extra ⭐83.33

Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom je určené na čerpanie znečistených vôd, kalu splašky, odpadových vôd a vyčerpávanie vody zo zaplavených pivníc. Uplatnenie tiež nájde pri vyčerpávaní vody z povrchových a podúrovňových zdrojov ako sú rieky, rybníky a bazény.
Maximálna teplota čerpacej kvapaliny je 35 °C, maximálna teplota okolia je 70 °C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH. 

Technické parametre:

Maximálna kapacita:  380 l / min
Maximálna výška zdvihu:  13 m
Výkon motora:  1,3 kW
Napätie:  230V
Vybíjací port:  2 „/ 50 mm
Dĺžka napájacieho kábla:  5,5 m
Maximálna teplota vody:  35°C
Stupeň krytia:  IP68
Maximálna hĺbka ponorenia [metre]:  8
Plavákový spínač:  Áno

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom je 6109 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s rezacím nožom si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17460.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem Omnigena - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od značky Omnigena. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání kalové vody a jsou vybavena řezacím nožem, který snadno rozdrobí pevné částice vody. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo WQ 1300 FURIA s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo WQ 1100 FURIA s rezacím nožom