Pumpa STANDARD II

8 531 

Popis

Ruční stojanová čerpadla STANDARD s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání užitkové vody o max. teplotou 40°C bez mechanických příměsí. Pomocí pracovního válce lze čerpat vodu z hloubek od 4 do 30m.
Pro snadnější objednání máme pro vás připraveny již zvýhodněné hotové sety:
Set STANDARD II, pracovní valec PV 65
Set STANDARD II, pracovní valec PV 75
Set STANDARD II, pracovní valec PV 90

Časté otázky

Cena za Pumpa STANDARD II je 8531 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pumpa STANDARD II si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1304.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Pumpa Set STANDARD II, pracovní válec PV 65, Pracovní valec PV 75, Set STANDARD II, pracovní válec PV 90, Pumpa Set STANDARD T, pracovní válec PV 90