Pracovní valec PV 75

3 168 

Popis

Pracovní válce jsou hlavní součástí zařízení do hloubek pro stojanová čerpadla STANDARD. Uvnitř válce je uložen pracovní píst s manžetou. Mezi tělesem válce a přírubou je zpětná klapka. Zajišťují sání vody z větší hloubky. V závislosti na druhu a hloubce studny je volen odpovídající průměr a typ pracovního válce.

Technické parametry pracovního válce PV 75:

Vnitřní průměr – 75 (mm)
Vnější průměr – 145 (mm)
Zdvih pístu – 170 (mm)
Připojovací závit sání – 5/4"
Připojovací závit výtlak – 6/4"
Hloubka studny 2-15m = pracovní válec průměr 90mm
Hloubka studny 16-22m = pracovní válec průměr 75mm
Hloubka studny 23-20m = pracovní válec průměr 65mm

Časté otázky

Cena za Pracovní valec PV 75 je 3168 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pracovní valec PV 75 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 28194.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Pumpa Set STANDARD T, pracovní válec PV 75, Pumpa Set STANDARD T, pracovní válec PV 90, Pumpa Set STANDARD II, pracovní válec PV 75, Pumpa Set STANDARD II, pracovní válec PV 65