Revizní šachta DN 315/160/1500 soutoková

3 970 

Popis

Plastové kanalizační revizní šachty představují moderní, ekologickou a provozně úspornou alternativu těžkých, objemných a na údržbu náročných konstrukcí z betónu.Trvalá těsnost plastových potrubí a šachet má velký význam v době často se opakujících záplav, výborná chemická odolnost je důvodem jejich širokého nasazení v oblastech s agresivními podzemními vodami.
Revizní šachta se skládá ze šachtového dna se dvěma vstupy DN 160, šachtového prodloužení (kanalizační korugovaná trouba DN 315) a plastového poklopu s nosností 2000 kg.Tesnosť spojů zajišťují gumové těsnění.
VÝHODY:
– nízká hmotnost
– jednoduchá přeprava a montáž
– vynikající odolnost vůči korozi, tvorbě inkrustů
– dlouhá životnost a trvalá těsnost

Časté otázky

Cena za Revizní šachta DN 315/160/1500 soutoková je 3970 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Revizní šachta DN 315/160/1500 soutoková si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1153.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Revizní šachty DN 315/160 soutokové PRODO - V této kategorii e-shopu naleznete revizní šachty DN 315/160 soutokové PRODO. Tyto šachty jsou vhodné pro použití v odpadových vodovodních sítích a umožňují snadný přístup k potrubí pro údržbu a kontrolu. V našem sortimentu najdete šachty od renomovaných výrobců, které splňují všechny potřebné normy a jsou kvalitní a odolné. Objednávky…