Řídící jednotka PC-16 s manometrem

1 897 

Popis

Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu na kontrolu běhu čerpadla, zajišťuje funkci tlakového spínače nebo tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích (povrchových čerpadel). V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídící jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem zabezpečuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před poškozením.
Řídící jednotka PC-16 se opětovně, bez manuálního zásahu pokouší čerpadlo spustit – pokud voda stále není k dispozici PC-16 čerpadlo vypne. Daný cyklus se může opakovat i několikrát denně, což může být výhodou při automatickém zavlažování.
Řídící jednotku PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr.
Výhody produktu:

automatický restart suchoběhu,
použitelnost s čerpadly (jako automat),
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla.

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Poté se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření ventilu, také při samorestarte suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu může být instalována v jakémkoliv bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutné zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:
Napájení 230V
Maximální proud 10A; 1,3kW
Maximální přípustný tlak 10bar
Maximální teplota kapaliny 55 °C
Přípojky: vstup/výstup G 1 "
1m kabel se zástrčkou k připojení do elektrické sítě
Zástrčka pro připojení čerpadla

Časté otázky

Cena za Řídící jednotka PC-16 s manometrem je 1897 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Řídící jednotka PC-16 s manometrem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38411.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ovládací jednotky IBO - V této kategorii najdete široký výběr ovládacích jednotek IBO pro různé aplikace a potřeby. Tyto jednotky jsou navrženy s ohledem na jednoduchost a spolehlivost, aby zajistily pohodlné a efektivní ovládání vašich zařízení. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte kvalitní ovládací jednotky IBO za výhodné ceny. Podobné produkty: Řídící jednotka BRIO PC-13 s manometrem, Ovládací kondenzátorová skříňka 1,5 kW. Kondenzátor 55 µF. Pojistka 14A, Riadiaca jednotka WATER-PASS, Ovládací kondenzátorová skříňka 2,2 kW. Kondenzátor 70 µF. Pojistka 20A