Ruční čerpadlo LILA 75

11 748 

Popis

Dvouválcové stojaté pístové čerpadlo LILA 75 je určeno pro volný výtok nebo výtlak čisté vody bez mechanických příměsí do max. teploty 40°C. Variabilní konstrukce čerpadla umožňuje široké možnosti jeho využití.
Čerpadlo tvoří dva pracovní válce o průměru Ø75 mm poháněné nastavitelnou pákou.

Časté otázky

Cena za Ruční čerpadlo LILA 75 je 11748 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ruční čerpadlo LILA 75 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 311.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Set STANDARD T, pracovní válec PV 90, Set STANDARD T, pracovní válec PV 75, Pumpa Set STANDARD II, pracovní válec PV 75, Set STANDARD T, pracovní válec PV 65