Pumpa STANDARD T

11 585 

Popis

Ruční stojanová čerpadla STANDARD T s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání užitkové vody s max. teplotou 40 °C bez mechanických příměsí. Pomocí pracovního válce lze čerpat vodu z hloubek od 4 do 30m.
Ruční pumpa STANDART T se dodává v modré, zelené nebo černé barvě.
Použití čerpadla:

čerpání pitné nebo užitkové vody
sací hloubka 4-30 m

Časté otázky

Cena za Pumpa STANDARD T je 11585 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pumpa STANDARD T si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1305.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Pracovní válec 90, Set STANDARD T, pracovní válec PV 75, Pumpa STANDARD II, Připevňovací spona Standard II, T + klínky