Samonasávací čerpadlo Omnigena JET 100A s příslušenstvím

4 381 

Popis

Samonasávací čerpadlo s tělesem čerpadla z litiny. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou.
Použití Čerpadla Omnigena JET 100A:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
přečerpávání

Výhody Čerpadla Omnigena JET 100A:

odolné vůči korozi
zabudovaný termický jistič (ochrana před shořením motoru)
jednoduchá montáž a obsluha čerpadla

Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím dokáže hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostane funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo Omnigena JET 100A s příslušenstvím je 4381 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo Omnigena JET 100A s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22452.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu Omnigena - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím, Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 750, Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000, Samonasávací čerpadlo MH 1300 inox

Samonasávací čerpadla s výtlakem 50-54 m Omnigena - V této kategorii najdete samonasávací čerpadla značky Omnigena s výtlakem v rozmezí 50-54 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro přečerpávání vody z hlubších zdrojů a jsou vybavena moderními technologiemi pro maximální účinnost a spolehlivost. Vyberte si z široké nabídky a zajistěte si kvalitní čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000, Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 s příslušenstvím, Čerpadlo samonasávací Omnigena JET 100A