Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 s příslušenstvím

4 303 

Popis

Čerpadlo se používá jako součást domácí vodárny s různou velikostí tlakové nádoby.
Odstředivé horizontální čerpadlo Omnigena JY 1000 slouží pro zásobování rodinných domů čistou vodou ze studní, kde sací výška nepřesahuje 8m.
Použití Čerpadla Omnigena JY 1000:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
ve spojení s tlakovým spínačem a tlakovou nádobou jako domácí vodárna

Výhody Čerpadla Omnigena JY 1000:

spolehlivost
jednoduchá obsluha
výborný poměr cena – výkon

Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 dokáže hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostane funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 s příslušenstvím je 4303 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000 s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 27093.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu Omnigena - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 750, Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250, Samonasávací čerpadlo Omnigena JET 100A s příslušenstvím, Samonasávací čerpadlo Omnigena WZ 250 s příslušenstvím

Samonasávací čerpadla s výtlakem 50-54 m Omnigena - V této kategorii najdete samonasávací čerpadla značky Omnigena s výtlakem v rozmezí 50-54 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro přečerpávání vody z hlubších zdrojů a jsou vybavena moderními technologiemi pro maximální účinnost a spolehlivost. Vyberte si z široké nabídky a zajistěte si kvalitní čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo Omnigena JY 1000, Samonasávací čerpadlo Omnigena JET 100A s příslušenstvím, Čerpadlo samonasávací Omnigena JET 100A