Tlaková nádoba AQUA OLA 150l s manometrem stojatá

7 247 

Popis

Při tomto produktu Vám nabízíme nadstandardní ZÁRUKU 3 ROKY. Kompletní záruční a pozáruční servis provádí školený personál v našem servisním centru.
Tlaková nádoba AQUA OLA 150l s manometrem, vertikální – stojatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. Kvalita v provedení výroby celého produktu, ocelové tlakové nádoby AQUA OLA je zvýrazněna prodlouženou zárukou 3 roky.
Vlastnosti vertikální tlakové nádoby AQUA OLA 150l:

Tlaková nádoba může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (6 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – gumový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnicí tlak z výroby je 2 bar.
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s gumovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.

V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.

Nejvíce kladena otázka:
Co přesně znamená Tlak (bar) – PS tlak a MAX tlak.
Jde o relativní vyjádření tlaku, obvykle, jak tlak v nějakém uzavřeném prostoru (v našem případě v tlakové nádobě) vůči tlaku v okolním prostoru (často atmosférickém).
PS je pracovní tlak a udává, nebo označuje jaký je možný nejvyšší pracovní tlak s jakým dokáže tlaková nádoba správně a dlouhodobě fungovat a měří se v barech. (Bar) Například v domácnostech by tlak v systému neměl přesáhnout hodnotu více než 4 až 4,5 bar a i tyto hodnoty jsou již hraniční. Nejčastěji je v tlakovém systému v rodinných domech do 3,8 bar. Vyšší hodnoty nastaveného tlaku v domě, mohou z dlouhodobého hlediska způsobovat problémy, trpí zejména různé ventily a také baterie.
MAX tlak je na tlakové nádobě označené to, jakým tlakem je z výroby tlaková nádoba odzkoušena. Zkouší se celková celistvost a pevnost  svarů tlakové nádoby. Zkouška probíhá bez vloženého vaku.
POZOR do tlakové nádoby tedy nelze pustit tlak 15bar – nefungovala by. Vak by se roztáhl až by celkem obepnul vnitřek tlakové nádoby a po pár opakováních by praskl.

Technický list:

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUA OLA 150l s manometrem stojatá je 7247 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUA OLA 150l s manometrem stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 41688.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 150l AQUA OLA - V této kategorii naleznete tlakovou nádobu Aqua OLA o objemu 150 litrů. Tento produkt je ideální pro uchování vody a jiných tekutin pod tlakem. Díky svému robustnímu provedení a kvalitnímu materiálu je nádoba odolná vůči vnějším vlivům a zaručuje dlouhou životnost. Vyberte si tlakovou nádobu Aqua OLA a mějte vždy…