Tlaková nádoba AQUA OLA 200l s manometrem vertikální – stojatá

8 529 

Katalogové číslo: 42369 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Popis

Tlaková nádoba AQUA OLA 200l s manometrem, vertikální – stojatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. Kvalita v provedení výroby celého produktu, ocelové tlakové nádoby AQUA OLA je zvýrazněna prodlouženou zárukou 3 roky.
Vlastnosti vertikální tlakové nádoby AQUA OLA 200l:

Tlaková nádoba může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (6 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – gumový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnicí tlak z výroby je 2 bar.
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s gumovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.

V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.

Nejvíce kladena otázka:
Co přesně znamená Tlak (bar) – PS tlak a MAX tlak.
Jde o relativní vyjádření tlaku, obvykle, jak tlak v nějakém uzavřeném prostoru (v našem případě v tlakové nádobě) vůči tlaku v okolním prostoru (často atmosférickém).
PS je pracovní tlak a udává, nebo označuje jaký je možný nejvyšší pracovní tlak s jakým dokáže tlaková nádoba správně a dlouhodobě fungovat a měří se v barech. (Bar) Například v domácnostech by tlak v systému neměl přesáhnout hodnotu více než 4 až 4,5 bar a i tyto hodnoty jsou již hraniční. Nejčastěji je v tlakovém systému v rodinných domech do 3,8 bar. Vyšší hodnoty nastaveného tlaku v domě, mohou z dlouhodobého hlediska způsobovat problémy, trpí zejména různé ventily a také baterie.
MAX tlak je na tlakové nádobě označené to, jakým tlakem je z výroby tlaková nádoba odzkoušena. Zkouší se celková celistvost a pevnost  svarů tlakové nádoby. Zkouška probíhá bez vloženého vaku.
POZOR do tlakové nádoby tedy nelze pustit tlak 15bar – nefungovala by. Vak by se roztáhl až by celkem obepnul vnitřek tlakové nádoby a po pár opakováních by praskl.

Technický list:

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba AQUA OLA 200l s manometrem vertikální – stojatá je 8529 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba AQUA OLA 200l s manometrem vertikální – stojatá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 42369.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 200l AQUA OLA - Tato kategorie e-shopu nabízí tlakové nádoby o objemu 200 litrů od značky AQUA OLA. Tyto nádoby jsou ideální pro uchování a distribuci tekutin a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost a spolehlivost. V této kategorii najdete široký výběr tlakových nádob s různými funkcemi a výbavou, takže…