Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 100l s manometrem

6 176 

Popis

Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 100l s manometrem, slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice nebo průmyslové stanice.
Vlastnosti tlakové nádoby:

Tlaková nádoba 100l stojato-ležatá s manometrem může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (8 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak určený pro styk s pitnou vodou.
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla, a tím je delší životnost celého systému.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.
Tlakové nádoby s gumovým vakem vyžadují kontrolu plnicího plynu (vzduchu) cca jednou za 6 měsíců.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 100l s manometrem je 6176 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 100l s manometrem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38306.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 100l IBO - V této kategorii naleznete kvalitní tlakové nádoby od výrobce IBO s objemem 100 litrů. Tyto nádoby jsou ideální pro ukládání a transport tekutin a plynných látek, jako například vody, olejů, či vzduchu. Díky svému tlakovému systému jsou tyto nádoby velmi praktické a efektivní pro každodenní použití v průmyslových i domácích…