Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito

617 

Popis

Vložka Hydra 7" RAH
Omyvatelná vložka RAH se zesíleným polypropylenovým rámem a síťkou z nerezové oceli je vhodná pro hrubou filtraci vody s nečistotami a usazeninami a je určena výhradně pro filtry hydra a hydra rainmaster.
Síťka z nerezové oceli AISI 316 umožňuje zachovat nezměněnou účinnost filtrace a odstranit středně velké usazeniny díky protiproudému čištění filtru. Stačí otevřít ventil a obrácený proud vody odsaje nečistoty z povrchu vložky.

Technické informace:

Filtrace:
90mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24-32 měsíců

Časté otázky

Cena za Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito je 617 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 41950.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrov HYDRA Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů značky HYDRA Atlas Filtri, které jsou určeny pro úpravu vody a dalších tekutin. Tyto vložky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují vysokou účinnost při odstraňování nečistot a znečištění z tekutin. Vyberte si z naší široké nabídky ten správný typ vložky pro váš… Podobné produkty: Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr, Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito