Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito

577 

Popis

Vložka Hydra 7" RSH
Filtrační vložka má plisovanou síť s filtrací 50 mikronů, lze ji opakovaně používat bez ztráty filtrační účinnosti a její čištění je snadné. Stačí otevřít ventil filtru, ve kterém je umístěn, a spustí se protiproudé čištění, které odstraní všechny nečistoty z povrchu a obnoví původní stav vložky.
Filtrační plocha je díky plisování velmi široká, což prodlužuje životnost vložky. Vložka je určena výhradně pro filtry řady hydra a hydra rainmaster.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24 měsíců

Časté otázky

Cena za Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito je 577 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 41951.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrov HYDRA Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů značky HYDRA Atlas Filtri, které jsou určeny pro úpravu vody a dalších tekutin. Tyto vložky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují vysokou účinnost při odstraňování nečistot a znečištění z tekutin. Vyberte si z naší široké nabídky ten správný typ vložky pro váš… Podobné produkty: Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr, Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito