Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr

333 

Popis

Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr
Filtrační vložka RLH nabízí základní ochranu vodního systému s filtrací 90 mikronů a průtokem až 8000 l/h. Skládá se ze zesíleného polypropylenového rámu a polyesterové tubulární sítě a je určena výhradně pro filtry řady hydra a hydra rainmaster.
Díky protiproudému promývání proud vody odstraňuje usazeniny z povrchu vložky a vytlačuje je z filtru, čímž se obnovují podmínky srovnatelné s podmínkami nové vložky. Vyrábí se bez použití lepidla nebo těsnicích materiálů, a to vytvarováním pevné podpěry přes síť.

Technické informace:

Filtrace:
90mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24 měsíců

Časté otázky

Cena za Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr je 333 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38233.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrov HYDRA Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky do filtrů značky HYDRA Atlas Filtri, které jsou určeny pro úpravu vody a dalších tekutin. Tyto vložky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují vysokou účinnost při odstraňování nečistot a znečištění z tekutin. Vyberte si z naší široké nabídky ten správný typ vložky pro váš… Podobné produkty: Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito, Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito