Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen

370 

Popis

Filtrační vložka 10" QA CF-SX
Vložka s katexovou náplní se používá ke snížení tvrdosti vody. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný katexovou pryskyřicí, která pracuje v sodíkovém cyklu. Průtokem vody nahrazuje ionty vápníku a hořčíku ve vodě ionty sodíku.
Zvyšuje obsah sodíku ve výstupní vodě. Je však nutná předfiltrace. Katexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli. Životnost katexové vložky závisí na obsahu vápníku a hořčíku ve vodě.

Domácí použití: Filtrace pitné vody.
Technické použití: Kvalitní filtrace vody s neutrálním pH (pH=7).
Údržba: Žádná.
Doporučení: Použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické informace:

Max. pracovná teplota:
45ºC

Filtračné médium:
keramická nezávislá mriežka

Koncové hlavy:
polypropylén

Ploché tesnenie:
PVC

Max. prietok (l/m):
50

Rozmery (mm):
252 x 70 x 28

Časté otázky

Cena za Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen je 370 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17018.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany, Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu!, Vložka bakterie 10" CA SE SX-0.3 mcr, Vložka mechanická 10" CPP hladká 50mcr