Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu!

764 

Popis

Vložka 10" HA
Vložka je určena ke snížení tvorby vodního kamene a koroze pro domácí i průmyslové instalace.
POZOR: Tyto vložky jsou vhodné pro pitnou vodu POUZE při použití filtru DOSAPROP.

Domácí použití: ochrana vodovodních trubek, baterií, sprch, praček, boilerů.
Technické použití: ochrana topných systémů, výměníků tepla, jednotek reverzní osmózy, ochrana systémů průmyslových vod a jiných instalací.
Životnost: 3-6 měsíců.
Údržba: žádná.
Doporučujeme použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické informace:

Pečující materiál:
krystaly s polyfosfáty sodíku

Max. teplota:
35°C

Max. tvrdost:
50°F· (500 ppmCaCO3 )

Náplň:
Polyfosfátové krystaly

Max. průtok (l/h):
1500

Rozměry (mm):
252 x 70 x 28

Ošetřovaná voda může být zahřátá na 75° – 80° C, při zvyšování teploty polyfosfát postupně ztrácí efektivitu filtrování.
Použití v kombinaci s proporcionálním dávkovacím filtrem DOSAPROP je v souladu s nařízením EU 98/89/CE pro použití na úpravu pitné vody.

Časté otázky

Cena za Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu! je 764 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu! si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17014.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka mechanická 10" CPP hladká 50mcr, Vložka mechanická, nerezová 10" RA C SX 70mcr omyvatelná, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka mechanická 10" FA 25mcr vinutá