Vložka mechanická 10" CPP hladká 1mcr

114 

Popis

Vložka mechanická 10" CPP hladká 1mcr
Filtrační vložka vyrobená z polypropylenového vlákna. Je určena k důkladnému filtrování vody v technologických procesech a domácnostech. Vysoce účinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, bahna, drti a různých dalších sedimentů. Vhodná pro pitnou vodu.
Čím má vložka méně micronů, tím je vložka hustší a zachycuje jemnější nečistoty ve vodě.

Technické parametry:

Filtrace:
1mcr

Max. teplota:
80°C

Max. průtok (l/h):
2000

Rozměry (mm):
250 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 10" CPP hladká 1mcr je 114 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 10" CPP hladká 1mcr si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39049.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr, 10" Vložka kombinovaná 5mcr uhlíková, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka mechanická 10" FA 25mcr vinutá