Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá

125 

Popis

Vložka mechanická 10" FA 50mcr
Jednorázová vložka na zachycení mechanických nečistot větších než 50 mcr se používá jako základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
Tato filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna slouží k vysokoúčinné filtraci jemných částeček, rzi, písku a drtě. V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Montáž:

do potrubí na hlavní přívod vody
za čerpadlo
kdekoliv, kde je potřebná filtrace částeček větších než 50 mcr

Filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna, vysokoúčinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, drtě.
Vhodná pro pitnou vodu.
Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
2000

Rozměry (mm):
250 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá je 125 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17010.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen, Vložka mechanická 10" FA 1mcr vinutá, Vložka FE 10" SX redukce železa, Vložka 10" SX HA SILIPHOS