Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m

543 

Popis

Výrobek je profesionálním řešením při montáži čerpadel do vrtů a studní. Současně je jednoduchý pro běžného spotřebitele a svým provedením nutí dodržovat zásady odborné montáže.
Popis:
Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušito oko sloužící k protažení kruhového lanka, kterým se fixuje čerpadlo. Všechny komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro styk s pitnou vodou.
Technické údaje:

Nosnost: max. 200 kg
Stálost: v ropných látkách v ředěných kyselinách, v olejích a ethanolu

Časté otázky

Cena za Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m je 543 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2006.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Závěsná zařízení VESSER - V kategorii Závěsná zařízení VESSER najdete široký výběr kvalitních a spolehlivých závěsných systémů pro různé druhy nábytku a dekorací. Nabízíme závěsy, háčky, držáky a další doplňky pro jednoduchou a bezpečnou montáž. S našimi závěsnými zařízeními VESSER už nebudete muset řešit problémy s křehkými stěnami nebo nesprávným uchycením. Vyberte si z… Podobné produkty: Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 80m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m