Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m

887 

Popis

Výrobek je profesionálním řešením pro montáž čerpadel do vrtů a studní. Současně je jednoduchý i pro běžného spotřebitele a svým provedením nutí dodržovat zásady odborné montáže.
Popis:
Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušito oko sloužící k protažení kruhového lanka, kterým se fixuje čerpadlo. Všechny komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro styk s pitnou vodou.

Technické informace:
Nosnost: max: 200 kgStálost: v ropných látkách, v ředěných kyselinách, v olejích a ethanolu

Časté otázky

Cena za Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m je 887 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 2010.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Závěsná zařízení VESSER - V kategorii Závěsná zařízení VESSER najdete široký výběr kvalitních a spolehlivých závěsných systémů pro různé druhy nábytku a dekorací. Nabízíme závěsy, háčky, držáky a další doplňky pro jednoduchou a bezpečnou montáž. S našimi závěsnými zařízeními VESSER už nebudete muset řešit problémy s křehkými stěnami nebo nesprávným uchycením. Vyberte si z… Podobné produkty: Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 80m