Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/50l

8 195 

Popis

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50/50l je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Použití:
Je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a mnohostranné využití ponorného čerpadla IBO SCR – 0,50 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto čerpadlo lze použít do vrtů, při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo IBO SCR – 0,50 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Výhody:
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, lze jej použít i do čerstvých/nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých/nových vrtech ještě nacházejí.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/50L obsahuje:

čerpadlo SCR-0,50
tlaková nádoba stojatá 50L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/50l je 8195 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/50l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38742.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 16 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM28 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,5 / 50L