Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L

10 803 

Popis

Domácí vodárna s ponorným vřetenovým čerpadlem EVJ 1,8-50-055 230V je určena pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla EVJ 1,8 je především v tom, že ho lze použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem je vhodná pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete vybrat i jiné produkty z naší široké nabídky, ty, které vám vyhovují nejvíce.
Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L obsahuje:

čerpadlo EVJ 1,8
vsuvka 1x
zpětná klapka 1x
přechod na PE 1 "ZV 2x
armatura OT5 1x
manometr 1x
tlakový spínač 1x
spojovací hadice 1 "1x
tlaková nádoba stojatá 50L 1x

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L je 10803 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 27602.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM31 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 20 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM33/50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem