Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 50L

10 609 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem, nebo jinak řečeno, čerpací set je vhodný pro zásobování vodou z vrtu nebo studny pro rodinné domy, zahrádkáře, nebo chaty.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete vybrat i jiné produkty z naší široké nabídky, ty, které vám vyhovují nejvíce.
Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 50L obsahuje:

čerpadlo SKM 150
tlaková nádoba AQUA OLA stojatá 50L
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 50L je 10609 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 50L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 28441.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 50L – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/50l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM28 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 50l – RTS