Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná

713 

Popis

Vložka 20" LA uhlíková
Vložka je vyrobena z granulovaného uhlíku s vysokou adsorpční schopností. Je určena k redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chlóru a na znečišťující chloruráty, těkavých organických látek.
Vložka je konstruována jako rozebíratelný kontejner, kde aktivní náplň lze jednoduše vyměnit za novou.
Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
750

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Životnost:
3-6 měsíců, v závislosti na složení vody

Časté otázky

Cena za Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná je 713 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38197.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr, 20" BB VLOŽKA FA 5mcr VINUTÁ RE5117508, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen