Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá

288 

Popis

Vložka mechanická 20" FA 25mcr
Jednorázová vložka na zachycení mechanických nečistot větších než 25mcr se používá jako doplňková ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
Tato filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna slouží k vysokoúčinné filtraci jemných částeček, rzi, písku a drtě. V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Montáž:

do potrubí na hlavní přívod vody
za čerpadlo
kdekoliv, kde je potřebná filtrace částeček větších než 25 mcr

Filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna, vysokoúčinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, drtě.
Vhodná pro pitnou vodu.

Technické informace:

Filtrace:
25mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
3000

Rozměry (mm):
505 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá je 288 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38191.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen, Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr, Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, 20" BB VLOŽKA FA 5mcr VINUTÁ RE5117508