Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů

1 385 

Popis

Anexová vložka 20" QA 10 AF-SX
Filtrační vložka s vysoce účinnou aniontovou pryskyřicí pro redukci dusičnanů v malých domácích a průmyslových zařízeních.

Domácí použití: výroba pitné vody s redukcí dusičnanů na koncentraci pod 10 mg/l, v souladu se směrnicí Světové zdravotnické organizace.
Technické použití: ochrana jednotek s reverzní osmózou.
Doporučujeme mechanický předfiltr pro ochranu vložky.

Filtrační vložka s anexoovou náplní se používá ke snížení obsahu dusičnanů ve vodě. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný pryskyřicí, která pracuje na principu výměny iontů. Průtokem vody nahrazuje ionty dusičnanů ve vodě za ionty chloridů.
Zvyšuje obsah chloridů ve výstupní vodě. Je nutná předfiltrace. Anexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli.
Životnost anexové vložky závisí na obsahu dusičnanů ve vodě.

Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. koncentrace NaNO3:
200 ppm

Max. koncentrace SO4:
200 – 300 ppm

Max. teplota:
45ºC

Max. průtok (l/h):
90

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Časté otázky

Cena za Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů je 1385 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38193.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen, Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr, Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, 20" BB VLOŽKA FA 5mcr VINUTÁ RE5117508