Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná

312 

Popis

Vložka mechanická 10" RL SX 50mcr
Vložka s konstantním průtokem vody a velmi nízkou tlakovou ztrátou, filtrace 50 mikronů. Vložka je vyrobena bez lepidla a těsnicích materiálů, síť je zahrnuta při tvorbě rámu. Vložka je navržena tak, aby byla vysoce odolná a trvanlivá.
Splachovací, tj. opakovaně použitelná vložka zachycuje mechanické nečistoty větší než 50mcr, používá se jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo vyšších nároků na kvalitu čištění doporučujeme instalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5, 1 mcr).

Montáž:

do potrubí hlavního přívodu vody
před nebo za čerpadlem
kdekoli je vyžadována filtrace částic menších než 50 mcr.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
2500

Rozměry (mm):
250 x 70 x 30

Životnost:
24 měsíců, umýt každý měsíc

Časté otázky

Cena za Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná je 312 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17011.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka mechanická 10" CPP hladká 50mcr, Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá, Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany, Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu!