Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen

644 

Popis

Filtrační vložka 20" QA CF-SX
Vložka s katexovou náplní se používá ke snížení tvrdosti vody. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný katexovou pryskyřicí, která pracuje v sodíkovém cyklu. Průtokem vody nahrazuje ionty vápníku a hořčíku ve vodě ionty sodíku.
Zvyšuje obsah sodíku ve výstupní vodě. Je však nutná předfiltrace. Katexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli. Životnost katexové vložky závisí na obsahu vápníku a hořčíku ve vodě.

Domácí použití: Filtrace pitné vody.
Technické použití: Kvalitní filtrace vody s neutrálním pH (pH=7).
Údržba: Žádná.
Doporučení: Použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické informace:

Max. pracovná teplota:
45ºC

Filtračné médium:
keramická nezávislá mriežka

Koncové hlavy:
polypropylén

Ploché tesnenie:
PVC

Max. prietok (l/m):
90

Rozmery (mm):
510 x 70 x 28

Časté otázky

Cena za Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen je 644 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38194.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 20" MASTER Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 20 palců od značky MASTER Atlas Filtri. Tyto vložky pomáhají zachytit nečistoty a zlepšit kvalitu vody či jiných kapalin. Vyberte si ten správný typ vložky pro váš filtr a zajistěte si čistou vodu a plynulý chod vašeho zařízení. Podobné produkty: Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná